Jaunumi

16.06.2021

Pieteikšanās 26. festivālam 2ANNAS ir sākusies

Festivāls 2ANNAS norisināsies no 8. līdz 14. aprīlim, un līdz šī gada 1. decembrim filmu autori, producenti, filmu studijas un augstskolas ir aicinātas iesniegt dažādu žanru īsa un vidēja garuma filmas, kas tapušas 2020. vai 2021. gadā. Kā ierasts, festivālam atlasītās īsfilmas vērtēs profesionāla starptautiskā žūrija.

2ANNAS īpaši aicina pieteikt savas filmas gan Latvijas pieredzējušos, gan jaunos režisorus, jo jau trešo gadu sadarbībā ar kompānijām “BBRental” un “BBPostHouse” Baltijas īsfilmu konkursa uzvarētājam tiks pasniegta īpaši vērtīga balva – filmēšanas ekipējuma noma un iespēja veikt filmu pēcapstrādi 2000 EUR vērtībā. Lai veicinātu Baltijas kino izplatību un atpazīstamību, īsfilmas Baltijas konkursam 2ANNAS pieņem bez maksas.

Par pieteikšanos vairāk lasiet TE

Pandēmijas dēļ 2021. gada festivāls pieteica sevi ar nebijušu formātu, un festivāla filmas bija iespējams vērot tiešsaistē. Šī pieredze gan organizatoriem, gan apmeklētājiem bija pavisam jauna un, lai gan ar nepacietību tiek gaidīta festivāla atgriešanās kinoteātros, organizatori plāno paralēli klātienes formātam turpināt piedāvāt filmu seansus tiešsaistē arī nākamjā gadā, dodot iespēju “apmeklēt” festivālu daudz lielākam skatītāju skaitam.