Jaunumi

21.05.2014

Latvijas tūre noslēgusies!

Šīs tūres uzdevums bija izrādīt dažādas īsfilmas no 2013. gada festivāla konkursa programmām, demonstrējot šī žanra dažādību un jaunākās vēsmas Eiropas un pasaules kino. 2ANNAS komanda bija klāt katrā seansā, lai satiktos ar skatītājiem un uzklausītu viņu viedokli par redzēto uz ekrāna. 2ANNAS klātbūtne arī nodrošināja iespēju uzdot jautājumus un saņemt atbildes par kino, kurš nav līdz galam pašsaprotams. 

Daži Latvijas tūres skaitļi: bija 12 seansi, kas notika nepilnu divu mēnešu laikā. Kopā 2ANNAS nobrauca 2570 km Latvijas teritorijā, lai parādītu astoņas īsfilmas gandrīz 300 skatītājiem. Tūres ietvaros bijām divos kinoteātros, divos neformālās izklaides centros, vienā kinostacijā, bārā, piecos rajona kultūras centros, kā arī Rotko muzejā, tādējādi turpinot savu misiju parādīt, ka kino var notikt jebkur, ja vien ir ekrāns un projektors.

Kopumā Latvijas tūre ir bijis veiksmīgs piedzīvojums gan 2ANNAS komandai, gan skatītājiem visur Latvijā, un mēs esam ļoti pateicīgi par laipno uzņemšanu! 

P.S. Mūsu ceļojums gan vēl nav galā - kā pēdējais īpašais seanss ir plānota Latvijas tūres programmas izrādīšana Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros, 10. jūlijā. Ja palaidi garām tūres notikumus pavasarī, nāc skatīties filmas uz Jēkabpili!