Jaunumi

10.08.2020

Izsludinam pieteikšanos dalībai izaicinājumā "Tukuma 48h komūna Cinevillā"

Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS un Tukuma novada pašvaldība sadarbībā ar Kinopilsētu Cinevilla aicina pieteikties īsfilmu radīšanas izaicinājumam Tukuma 48h kino komūna Cinevillā.

48h radošais īsfilmu izaicinājums ir laikā ierobežota kino darbnīca. Komandām ir dotas 48 stundas (2 dienas un naktis) laika, izveidot - 1-5 minūšu īsfilmu un tai atbilstošu filmas plakātu. Galvenā komūnas tēma, par kuru būs jāveido īsfilma, tiks paziņota atklāšanas pasākumā Cinevillā 18. septembrī.

Piedaloties, iespēja iegūt lieliskas balvas - Komūnas uzvarētājam 1000 euro un īpašā skatītāju balva no Kinopilsētas Cinevilla!

Kino nozares profesionāļu žūrija izvērtēs iesniegtās īsfilmas un izvēlēsies galvenās balvas uzvarētāju.

Labākie darbi tiks izrādīti noslēguma pāsākumā Tukumā 20.septembrī un skatītāji izvēlēsies savu favorītu. 

Radošās darbnīcas organizatori vēlas veicināt jaunu, inovatīvu īsfilmu uzņemšanu, kā arī popularizēt interesi par Latvijas arhitektūru, dabas ainavu un vides dizainu - filmu autoru un skatītāju vidū. Vēlamies radīt jaunas sadarbības un ideju apmaiņas iespējas reklāmas, mūzikas video un īsfilmu producēšanas jomā.

Komandas

Lai pieteiktu komandu, jāaizpilda pieteikuma anketa  līdz 28.08.2020. un jāatsūta komandas CV uz e-pastu: agnes@2annas.lv 

Finālā tiks atlasītas 10 komandas. Rezultāti tiks paziņoti 4.septembrī! 

Ar pieteiktajām komandām sazināsimies personīgi uz norādīto komandas līdera e-pastu. 

Tukuma 48h komūnas nolikums nolikums