Jaunumi

01.11.2018

2ANNAS ISFF 2018 ŽŪRIJA

Renāta Gasiorovska (Renata Gąsiorowska)

Animatore un karikatūriste no Krakovas, Polijas. Absolvējusi Polijas kino institūtu Lodzā. Renāta ir radījusi četras īsfilmas, dažus animētus mūzikas videoklipus un vairākus īsformāta komiksus, kuri tikuši publicēti vairākās pasaules valstīs.
Viņas institūta projekts “Pussy” ir ieguvis daudzus apbalvojumus. Šobrīd Renāta dzīvo Vroclavā un strādā pie jaunākās filmas pabeigšanas.

 

Juka-Peka Lākso (Jukka-Pekka Laakso)

Juka-Peka Lākso ir Tamperes kinofestivāla vadītājs, un ir piedalījies festivāla filmu atlasē un programmas veidošanā kopš 2000. gada. Atbildību par festivāla stratēģisko plānošanu un programmas veidošanu šobrīd dala ar festivāla līdzvadītāju.
Tāpat Juka-Peka Lākso ir izpilddirektors Tamperes kino centrā Pirkanmā (Pirkanmaa). Šis centrs ir bezpeļņas organizācija, kura vada nekomerciālu kinoteātri, izplata filmas Somijā un veic lielu ieguldījumu mediju izglītības jomā.
Juka-Peka Lākso ir Eiropas Kino akadēmijas biedrs.

 

Ieva Ozoliņa

Ievu ļoti interesē cilvēku attiecību izpēte caur mākslu, tāpēc viņa uzsāka studijas Latvijas Kultūras akadēmijā. Viņas diplomdarbs “Mans tēvs baņķieris” par tēva-meitas attiecībām saņēmusi Latvijas Nacionālā kino balvu “Lielais Kristaps”. Viņas otrā filma “Dotais lielums: mana māte” 2017. gadā tika atlasīta IDFA dokumentālo filmu festivāla jauno talantu skatei, kur tā ieguva īpašo žūrijas balvu.

Dīters Vičoreks (Dieter Wieczorek)

Fi-lo/zôfs (sic) un performances mākslinieks, neatkarīgs kino un laikmetīgās mākslas kritiķis dažādiem žurnāliem un avīzēm, Parīzes "Commission of Situation Creation" dibinātājs un Parīzes Starptautiskā audiovizuālās un kino mākslas festivāla “Signes de Nuit” vadītājs.
Pats rada instalācijas un performances. 1999. gadā viņš dibināja “Commission of Situation creation” – starptautisku radošuma tīklu, kura uzdevums ir radīt neparastas situācijas publiskajā telpā. Iedvesmojies no Alternatīvā kino (“Cinéma de difference”), 2003. gadā Dīters dibināja Parīzes Starptautisko audiovizuālās un kino mākslas festivālu “Signes de Nuit” (“Nakts zīmes”).