Jaunumi

05.06.2018

Baltic Pitching Forum gaida īsfilmu idejas!

Baltic Pitching Forum ir unikāla iespēja Baltijas valstu animācijas un spēlfilmu režisoriem un producentiem prezentēt savus īsfilmu projektus Eiropas kinoproducentiem, TV un filmu festivālu pārstāvjiem, kā arī citiem nozares ekspertiem turpmākai sadarbībai un finansējuma piesaistei. Baltic Pitching Forum norisinās divos posmos. Pirmajā dienā notiek seminārs un tikšanās ar Eiropas kino nozares ekspertiem, savukārt otrajā dienā – projektu prezentācijas.

Projektus forumam var iesniegt kinorežisori un/vai producenti no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas, kuri jau ir pabeiguši vismaz vienu īsfilmu un šobrīd strādā pie sava nākamā projekta.

Starptautiskā žūrija foruma ietvaros ievēlēsies balvu ieguvējus:

viens projekts saņems ceļojumu uz Eiropas īsfilmu kopprodukcijas forumu "Euro Connection"(41. Klermonferānas Starptautiskā īsfilmu festivālā, kas notiks 2019. gada sākumā).

Viens projektu piedalīties NISI MASA scenāriju rakstīšanas darbnīcā un kopražošanas pasākumā "European Short Pitch", kas notiks 2019. gadā.

Un nacionālā žūrija izvēlēsies vēl vienu projektu, kas tiks piešķirts Lietuvas producentu MEDIA balvai (1000 €), ko uzsākusi MEDIA birojs "Creative Europe Desk Lietuva".

Pasākumu organizē Lietuvas īsfilmu aģentūra "Lithuanian Shorts" sadarbībā ar Rīgas Starptautisko īsfilmu festivālu 2ANNAS (Latvija), Rīgas Starptautisko kino festivālu (Latvija), Igaunijas īsfilmu centru (Igaunija) un Tallinas melno nakšu filmu festivālu (PÖFF) ( Igaunija).

Projektu atbalsta Lietuvas filmu centrs un MEDIA birojs "Creative Europe Desk Lithuania".

DATUMI:

2018.gada 12.-13. oktobris

Pasākums notiks:

Viļņā, Lietuvā

PIETEIKUMA ANKETA: ŠEIT

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Laima Graždanoviča - laima@2annas.lv, tel.: 00371 29735366