Jaunumi

24.07.2023

2ANNAS Tallinas ielas kvartālā

Ja vasarā iekšā būt ir grēks, tad kino nāk laukā! 🎬🌿

Jūlijā un augustā Tallinas ielas kvartālā bezmaksas brīvdabas kino vakari!

Sadarbībā ar Starptautisko īsfilmu festivālu 2ANNAS vēl trīs vasaras vakarus – 25. jūlijā, 8. un 22. augustā – uz lielā skatuves ekrāna izrādīsim atzītu īsfilmu izlasi par sabiedrībā nozīmīgām un aktuālām tēmām.

Otrais kino vakars, 25. jūlijā plkst. 21.00, iepazīstinās ar Latvijas, Serbijas un Melnkalnes kopīgi radīto īsfilmu programmu “Neredzamās dzīves”.

Programmas mērķis ir parādīt sabiedrības mazaizsargāto grupu neredzamo dzīvju stāstus. Rezultātā to veido trīs īsfilmas “MIKO", "Vakariņas ar Ļubu" un Trešā veiksme”, kas vēsta par cilvēkiem ar invaliditāti, atainojot viņu ikdienu un pasaules redzējumu. Programmā vērosim arī jaunās režisores Rūtas Znotiņas dokumentālo filmu "Jurģis" par to ko nozīmē piedzīvot bērnību ar autiskā spektra traucējumiem, kā arī noslēgsim vakaru ar režisores Laimas Žurginas dokumentālo filmu "Neglītais pīlēns - cilvēka bērns" (1985).

Pasākuma norisi atbalsta Rīgas dome, LKA Nacionālā filmu skola, savukārt bezbēdnīgu našķošanos visa vakara garumā nodrošinās Ādažu čipsi, GarduMuti limonādes un minerālūdens 885.🥤

Ieeja bez maksas.