2ANNAS25: īsais 2003

Rīgas Starptaustiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS un Mākslas centrs NOASS aicina!

Īsais 2003.gads atzīmē ne tikai 2ANNAS festivāla norisi NOASS telpās pirms 17 gadiem, bet arī īpašu laiku Latvijas mākslas vēsturē. Jaunas tehnoloģijas, jaunas pārdomas, Eiropas Savienība un eksperimenti! 

19:00    2003. gada video mākslas un īsfilmu izlase

Evita,  Rež. Kārlis Vītols

Satiksme, Rež. Katrīna Neiburga

Spektrosfēra, Rež. Mārtiņš Ratniks

Virtuozais ēzelītis, Rež. Pēteris Līdaka

The Search,  Rež. Thomas Soloshenko (Biotom!), Eduard Solntsev

Starix, Rež. Gints Gabrāns

21:00    DJ Bombey

DJ Bombey dīdžejošanas un pasākumu rīkošanas aktivitātes aizsākās gadsimtu mijā, organizējot konceptuālu izstāžu sēriju, tā sauktos mājas reivus un visa veida mākslinieciskās jaunatnes saietus leģendārā vietā Pils ielā, Ventspilī (tehnoizrādes sudraba istabu ilgi atcerēsimies ar nostaļģiju). Tajā pat laikā Oļegs sāka nopietni sadarboties ar pašmāju mūzikas apvienībām – DABA, 8kHz Records, Trap Tracks, NEKAC.LV, K@2, ZERO DEFFEKT. Tieši Bombejs 8kHz Records studijā producēja Ventspils ambient projekta TIUNEL reto 10 collu albumu “More EP”.

No 2004. līdz 2006. gadam DJ Oleg Bombey (Bombey) bija tādu notikumu kā KLUSA DABA, VENTSPILS MUSIC, TABUNS, TATOO KONVENCIJAS, SAVE THE VINYL rezidents ar savu gan klasiskajās, gan eksperimentālajās manifestācijās bagātu džeza, fanka un latīņu mūzikas kolekciju, Bombey veiksmīgi ierindojās lounge/afterhours dj nišā. 2006. gadā ikgadējā Kurzemes nama pasākumā DJ Oleg Bombey tika atzīts par vienu no labākajiem house dīdžejiem Kurzemes reģionā, ieņemot pirmo vietu Ventspilī.

2006. gadā Bombejs pārcēlās uz Rīgu, turpinot savu darbību kā dīdžejs un promouters tolaik aktuālajā klubā “Pulse”, vienlaikus aktīvi sadarbojoties ar tādām muzikālām asociācijām, kā Liquids, Andrews.lv, Intelligent Beats, Subterminal. 2007. un 2008. gadi bija raksturīgi ar bagātīgām muzikālām un organizatoriskām aktivitātēm Andrējsalas mākslas telpā (Dirty Deal Café, Space Garage). Katru gadu Bombey spēlē tādos festivālos kā Positivus, Moonlight, ZaļumBalle, Tundra, Sarkasms, Aiziet Fest, Cifra, 2Annas. To bieži var dzirdēt daudzos lielpilsētu klubos un atpūtas telpās (Space Garage, Dirty Deal Cafe, Galerija NIA, Depo, Metakafe, Space Dog). Šobrīd viņa muzikālās gaumes svārstās no soulful, freaky, dubby, minimal līdz space funk, re-edits, electro disco, leftield disco. Oļegs cenšas neiestrēgt viena stila ietvaros, attīstot īpašu, unikālu un vienlaikus atpazīstamu skanējumu.

Viņa vinila kolekcija ir iespaidīga – no eksperimentālās mūzikas un minimālisma līdz džezam, fankam un disko. Pēc tam 5 gadus vadījs raidījumu Rasols Radio Naba 95.8 FM.

Šobrīd Oļegs nodarbojas elektroniskas muzikas rakstīšanu savam projektam Bolega Meitas: https://soundcloud.com/bolegameitas