26. 2ANNAS starptautiskā žūrija

Pirms Adriāna Roze pievērsās kino režijas studijām Latvijā un Polijā, viņa apguva politikas zinātni un Eiropas studijas. Sabiedrības līdzattiecības, politikas un filozofijas temati bieži tiek pētīti Adriānas darbos. Viņas dokumentālā īsfilma "Rīgas kungi" ieguva Nacionālo kino balvu "Lielais Kristaps" trīs kategorijās – labākā dokumentālā īsfilma, labākais operatora darbs un labākā montāža, arī viņas režisētās spēles īsfilmas un mūzikas video, ir godalgoti gan Latvijā, gan ārzemēs. Brīžos, kad nedomā par kino, viņa raksta tekstus un niekojas ar analogo fotogrāfiju.

Joni Menniste (1981, Somija) ir filmu veidotājs un animators, dalībnieks vairākos somu animācijas kolektīvos, kas strādā gan pie komerciāliem, gan mākslinieciskiem projektiem. Menniste ir režisējis vairākas filmas. “The Trap” (2008), “Swarming” (2011) un “Electric Soul” (2013) ir izrādītas dažādos starptautiskos festivālos. Menniste bijis viespasniedzējs Turku Mākslas akadēmijā un ir Turku Animācijas festivāla mākslinieciskais direktors. 2019. gadā viņš pievienojās PÖFF Shorts animācijas programmas veidošanas komandai. Šobrīd Menniste dzīvo un strādā Tallinā kā pašnodarbinātais.

Olga Gusjatinska ir dzimusi Hersonā, Ukrainā, ieguvusi maģistra grādu japāņu valodā un literatūrā Tarasa Ševčenko Kijivas Valsts universitātē. Kopš 2010. gada strādājusi un bijusi brīvprātīgā dažādos Ukrainas festivālos – Kijivas Starptautiskajā filmu festivālā “Molodist” (galvenā viesu koordinatore, 2015, 2016), Odesas Starptautiskajā filmu festivālā (industrijas viesu koordinatore, 2019) utt. Šobrīd viņa ir Kijivas Starptautiskā īsfilmu festivāla kuratore (kopš 2021) un tulkojumu daļas vadītāja (kopš 2019).