PROGRAMMA

2ANNAS IFF 2018 

Pirmdiena, 26.11

18:00 Fokusa programma: SMEJIES UN PASAULE SMIESIES AR TEVI, KSuns
18.00 EFA (Eiropas kinoakadēmijas filmu seanss) I, Kaņepes kultūras centrs/kino
19.00 Stand-up komēdija: PILSOŅI, Kaņepes kultūras centrs
20.30 EFA (Eiropas kinoakadēmijas filmu seanss) II, Kaņepes kultūras centrs kino


Otrdiena, 27.11.
13.00 Bērnu filmu konkursa programma, KSuns
17:00 Freibergs lekcija “Naivais pilsonis”, Kaņepes kultūras centrs
20.00 Festivāla atklāšana. Kinokoncerts “LĀČPLĒSIS”, Splendid Palace
22.00 Festivāla atklāšanas ballīte, VJ/DJ Inese Vēriņa - Lubiņa, Kaņepes kultūras centrs

Trešdiena, 28.11.
11:00 Jauniešu filmu konkursa programma, KSuns
13.00 Jauniešu filmu konkursa programma, KSuns
17.00 Starptautiskā īsfilmu konkursa skate I, Kaņepes kultūras centrs
18.00 Latvijas simtgades programma, KSuns
19:30 Starptautiskā īsfilmu konkursa skate II, Kaņepes kultūras centrs
21.00 Fokusa programma: TAUTU RITMI, KSuns
22:00 Latvijas After Party ballīte radio NABA

Ceturtdiena, 29.11.
11:00 - 18.30 Industrijas diena, 2ANNAS ĪSFILMU KOPRAŽOJUMA UN IZPLATĪŠANAS FORUMS, LKA Filmu Skola
17.00 Starptautiskā vidēja garuma filmu konkursa skate I, Kaņepes kultūras centrs/kino
17.30 Fokusa programma: REVOLUCIONĀRI, KSuns
19.30 Starptautiskā īsfilmu konkursa skate V, Kaņepes kultūras centrs/kino
20.00 Lietuvas simtgades programma, KSuns
21:30 Baltijas īsfilmu skate III, Kaņepes kultūras centrs/kino
22:00 Lietuva After Party ballīte radio NABA

Piektdiena, 30.11.
10.30. -18.00. Industrijas diena, 2ANNAS ĪSFILMU KOPRAŽOJUMA UN IZPLATĪŠANAS FORUMS, LKA Filmu Skola
16:00 Igauņu Dokumentālā komēdija RODEO, Kaņepes kultūras centrs
17.00 Baltijas īsfilmu konkursa skate I, Kaņepes kultūras centrs/kino
18.00 Fokusa programma: LATVIEŠI, Ksuns
19.30 Baltijas īsfilmu skate II, Kaņepes kultūras centrs kino
20.00 Fokusa programma: NACIONĀLISTI, Kaņepes kultūras centrs
20:00 Igaunijas simtgades programma, KSuns
21.30 Starptautiskā īsfilmu konkursa skate IV, Kaņepes kultūras centrs
22:00 Igaunijas After Party ballīte radio NABA

Sestdiena, 01.12.
12:00 Bērnu filmu konkursa programma, Kaņepes kultūras centrs/kino
14:00 Good Citizens, Tampere film festival programma, KSuns
14.00 Starptautiskā vidēja garuma filmu konkursa skate II, Kaņepes kultūras centrs/kino
16.30 Starptautiskā īsfilmu konkursa skate III, Kaņepes kultūras centrs/kino
16:30 No ciešanām līdz darbībai,  Signes de Nuit programma, KSuns
20:00 Festivāla noslēguma pasākums, Kaņepes kultūras centrs


Svētdiena, 02.12.

13.00 Poļu animācijas programma Etiuda&Anima International Film Festival, Kaņepes kultūras centrs kino
13:00 Animācijas meistarklase, Kaņepes kultūras centrs
13.00. Fokusa programma: TRADĪCIJAS, KSuns
15.30. EFA (Eiropas kinokadēmijas filmu seanss) III, Kaņepes kultūras centrs kino
18.00. 2ANNAS 2018 Apbalvoto filmu seanss, Kaņepes kultūras centrs kino