PROGRAMMA

2ANNAS 2016 katalogs: 

Download file

2ANNAS 2016 programma:

Download file


Otrdiena, 27.09
19:00 Atklāšanas ceremonija, tiešraide no Riga TV24 studijas, *KKC Pufu Zāle /Ieeja bez maksas/
20.30 Tradicionālās ebreju mūzikas klezmer koncerts, *KKC Pufu Zāle /Ieeja bez maksas/
21:00 EFA īsfilmas 'Short Matters I', *KKC Kaņepes Zāle, biļešu iegāde KKC vai bezrindas.lv
21:30 E.G. Bailija mutvārdu perfromance (E.G. Bailey Spoken word performance), *KKC Pufu Zāle /Ieeja bez maksas/
22:00 DJ Sergejs Timofejevs, *KKC Deju zāle /Ieeja bez maksas/ 

*KKC- Kaņepes kultūras centrs, Skolas iela 15


Trešdiena, 28.09
17:00 Starptautiskais īsfilmu konkurss “SAITES”, KKC Pufu Zāle
17:30 Starptautiskais vidēja garuma filmu konkurss “JAUNATKLĀŠANA”, KKC Kaņepes zāle
18:00 Radio NABA diskusija “KLEJOTĀJI”, NABAKLAB /Ieeja bez maksas/
19:00 Starptautiskais īsfilmu konkurss “DZIRDI MANI”, KKC Pufu Zāle
20:00 Baltijas īsfilmu konkurss “CILVĒKA ATMIŅA”, KINO BIZE
21:00 Fokuss “AMERIKA ŠODIEN!”, KKC Pufu Zāle
22:00 DJ Henriks Eliass Zēgners, KKC Deju zāle /Ieeja bez maksas/


Ceturtdiena, 29.09
17:00 Satori.lv diskusija “JAUNIE NOMADI”, KKC Pufu Zāle /Ieeja bez maksas/
18:00 Baltijas īsfilmu konkurss “ZAUDĒTĀ PARADĪZE”, KINO BIZE
18:30 Fokuss “KULTŪRU SADURSMES”, KKC Pufu Zāle
20:00 Starptautiskais vidēja garuma filmu konkurss “KONFORMISTI”, KINO BIZE
20:00 Stand-up "SLIKTIE CITI", KKC Pufu Zāle
21:00 Starptautiskais īsfilmu konkurss “KARŠ, CĪŅA UN CERĪBA”, KKC Kaņepes Zāle
22:00 KASEŠU NAKTS, KKC Deju zāle /Ieeja bez maksas/


Piektdiena, 30.09
10:00 Industrijas diena “FILMU IZPLATĪŠANAS FORUMS”, KKC Pufu Zāle /Ieeja bez maksas/
15:00 Starptautiskais īsfilmu konkurss “SENČU BALSIS”, KKC Kaņepes Zāle /Foruma dalībniekiem ieeja bez maksas/ 
16:30 Baltijas īsfilmu konkurss “VIENI KOPĀ”, KKC Pufu Zāle /Foruma dalībniekiem ieeja bez maksas/
18:00 Fokuss “LATVIEŠU KLEJOTĀJI” - “BĒGUMS”, K.Suns
18:00 Starptautiskais vidēja garuma filmu konkurss “IDEĀLAIS CILVĒKS”, KKC Kaņepes Zāle
19:00 Fokuss “PĀRI JŪRĀM UN TUKSNEŠIEM”, KKC Pufu Zāle
20:00 EFA īsfilmas 'Short Matters II', KINO BIZE
21:00 Oberhauzenas “ARTIST FILM 2015”, KKC Pufu Zāle
22:00 Starptautiskais īsfilmu konkurss “MAZAIS TABU”, KINO BIZE
22:00 DJ un VJ apvienība “PACHAMAMA BEATS”, KKC Deju zāle

 

Sestdiena, 01.10
13:00 Apbalvošanas ceremonija, KKC Pufu Zāle /Ieeja bez maksas/
15:00 Baltijas īsfilmu konkurss “ZAUDĒTĀ PARADĪZE”, KKC Kaņepes Zāle
16:00 Fokuss “DZĪVE CITUR”, KKC Pufu Zāle
17:00 Baltijas īsfilmu konkurss “VIENI KOPĀ”, KKC Kaņepes Zāle
18:00 Fokuss “LATVIEŠU KLEJOTĀJI” - “LATVIEŠI?!”, K.Suns
19:00 Baltijas īsfilmu konkurss “CILVĒKA ATMIŅA”, KKC Kaņepes Zāle
20:00 Fokuss “AMERIKA ŠODIEN!”, KINO BIZE
21:00 Koncerts “VOLKAN INCUVEZ”, KKC Pufu Zāle
22:00 EFA īsfilmas 'Short Matters III', KINO BIZE
22:00 DJ Ilmārs Šlāpins, KKC Deju zāle
 


Svētdiena, 02.10
16:00 Fokuss “EBREJU KLEJOTĀJI”, KKC Pufu Zāle
18:00 EFA īsfilmas 'Short Matters I', KKC Kaņepes Zāle
18:00 Fokuss “KULTŪRU SADURSMES” - “BAILES SAĒD DVĒSELI”, K.Suns
19:00 Starptautiskais īsfilmu konkurss “SAITES”, KINO BIZE
20:00 2ANNAS 2016 Apbalvotās filmas, KKC Pufu Zāle 

 

Tiekamies festivālā! 

Biļetes bezrindas.lv