SHORT MATTERS II

KINOTEĀTRIS "KINO BIZE", Piektdien 01.12. / 21:00

BIĻETES

 

EN LA BOCA

Matteo Gariglio
Dokumentālā / Šveice, Argentīna / 2016

Buenosairesā Molinas ģimene dzīvo un strādā leģendārā Boka juniora stadiona ēnās. Pārdodot viltotas biļetes uz futbola spēlēm, viņi nepārtraukti nonāk konfliktā ar korumpēto policiju. Viņas ģimenei slīkstot dziļāk šajā kriminālajā pasaulē, māte velti cenšas izglābt ģimeni no sabrukuma.

 

THE CIRCLE

HEVÊRK
Rûken Tekeş
Spēlfilma / Turcija / 2016

Mezopotāmijā ir bērni, kas pieder dažādām etniskajām grupām, reliģijām un valodām. Zelala, maza, 7 gadus veca meitenīte, etniski pieder kurdiem, taču pēc reliģijas Jazīdiem. Parasta skolas diena kļūst par dzīvi mainošu notikumu Zelalai un viņas introvertajam pielūdzējam Zeki, kad viņu turku skolotājs viņus iepazīstina ar nedēļas burtu - O...

 

INFORMATION SKIES

Metahaven (Daniel van der Velden & Vinca Kruk)
Eksperimentālā / Dienvidkoreja, Nīderlande / 2017

INFORMATION SKIES ir uz patiesiem notikumiem balstīta eseja, kurā paveras asa sižeta un animācijas formas, kas rada jaunu kinematogrāfisko estētiku. Filmas darbība seko jaunam pārim, kas tic, ka dzīvo bīstamu un varonīgu dzīvi. Kad viņi, dzenot pēdas traumējošam zaudējumam, pierāda pretējo, notiek vēl lielāka iegrimšana dziļāk pašizdomātajā pasaulē.

 

YOU WILL BE FINE
GROS CHAGRIN
Céline Devaux
Animācija / Francija / 2017

Dod tam laiku. Tu tam tiksi pāri. Žans, svinot savu dzimšanas dienu, piedzeras un atminas šausmīgu nedēļas nogali, kas noveda pie viņa šķiršanās no Matildes.

 

TIMECODE

Juanjo Giménez
Spēlfilma /Spānija / 2016

Luna un Djēgo ir autostāvvietas sargi. Djego strādā pa naktīm, bet Luna pa dienām.

 

Filmas tiek demonstrētas oriģinālvalodā ar subtitriem angļu valodā.