SHORT MATTERS I

KINOTEĀTRIS "KINO BIZE", Otrdien 28.11. / 19:00 

BIĻETES

 

WANNABE

Jannis Lenz
Dokumentālā, Spēlfilma / Austrija, Vācija / 2016

Coco ir 17 gadus veca un jūt izmisīgu vajadzību kļūt slavenai, lai gan viņai trūkst nepieciešamo talantu. Viņa ir gatava darīt jebko, lai būtu atpazīstama un izvairītos no kļūšanas par kārtējo neveiksminieci. Viņa basto skolu, lai apmeklētu atlases, mūzikas video klipu filmēšanas un lai filmētu YouTube klipus, bet viņa saskaras ar vienu pazemojumu pēc otra un tiek ātri novesta līdz limitam. Ar savu “Coco Channel” viņa cenšas paplašināt savu slavu internetā un veidot veiksmīgu, mīlētu un pašpārliecinātu tēlu, kāda viņa vēlētos būt. Kā vairāku mediju projekts, filmas savienošana ar tiešsaistes video ainu, filma WANNABE ir par jaunu “YouTuberi”, kura sev izveido fiktīvu pasauli internetā.

 

YOUNG MEN AT THEIR WINDOW

JEUNES HOMMES A LA FENETRE
Loukianos Moshonas
Spēlfilma / Francija / 2017

Divi grafiskie dizaineri kļūdas dēļ sāk spēlēties ar tukša skenera piedāvātajām iespējām. Viņi veido pieņēmumus un laika gaitā atklājas viens otram, radot dīvainus zīmējumus un palaižot vaļā paši sevi

 

THE DISINHERITED

LOS DESHEREDADOS
Laura Ferrés
Dokumentālā, Spēlfilma / Spānija / 2017

THE DISINHERITED parāda to, kā režisores tēvs saskaras ar ģimenes uzņēmuma krahu. Pere Ferres ir 53 gadus vecs un viņam pieder maza autobusu kompānija. Naudas trūkuma dēļ viņš pārvedā cilvēkus, kas iznīcina viņa automobīļus, uz vecpuišu ballītēm, taču viņš vēl nav gatavs šķirties no savas pašcieņas.

 

COPA-LOCA

Christos Massalas
Spēlfilma / Grieķija / 2017

Šis ir stāsts par Copa-Loca, pamestu Grieķu vasaras kūrortu. Paulina ir meitene Copa-Loca sirdī. Visi rūpējas par viņu, un viņa rūpējas par visiem – visos iespējamos veidos.

 

LOVE

Réka Bucsi
Animācija / Ungārija, Francija / 2016

LOVE ir īsfilma, kas parāda pieķeršanos trīs līmeņos kā ietekmi attālā saules sistēmā. Abstraktās, haiku veida situācijas parāda atmosfēras izmaiņas uz planētas, kuras izraisa gravitātes un gaismas maiņa. Šī pulsējošā planēta liek tās iedzīvotājiem tuvoties dažādos veidos.

 

Filmas tiek demonstrētas oriģinālvalodā ar subtitriem Angļu valodā.