DZIRDI MANI

Starptautiskā īsfilmu konkursa programma DZIRDI MANI

Kaņepes Kultūras centrs Pufu Zāle 28.09. / 19.00

BIĻETES

 

AUKSTĀ KAFIJA

Café froid
Stéphanie Lansaque, François Leroy
Animācija / Francija / 2015

Saigona, Vjetnama. Pēc mātes nāves jaunai meitenei ir jāpamet savas studijas un jāpārņem ģimenes kafejnīca. Sastopoties ar ievērojamām dzīves pārmaiņām, vientulību un skumjām, viņu pakāpeniski pārņem apmulsums…

 


TAS BIJA MELNS
Il Faisait Noir
Miwako Van Weyenberg
Spēlfilma / Beļģija / 2015

Nikolass un Viktors ir divpadsmit gadus veci dvīņubrāļi, kuriem, neraugoties uz atšķirīgajiem raksturiem, ir unikāla saikne. Taču skolā viņu dažādie raksturi rada problēmas, kas liek tiem atsvešināties vienam no otra.

 


KĀ B1
Comme une B1
Yann Kerloc'h
Spēlfilma / Francija / 2015

Seulā korejiešu meitene kārto franču valodas mutisko eksāmenu DELF, bet eksaminētāja jautājumi noved pie sarunām par viņas ģimenes smago stāstu. Viņas zemais franču valodas līmenis satraukumā pasliktinās un neapzinoties viņa sāk izpaust sevi ar žestu palīdzību, kamēr eksaminētājs apmulsis sēž viņas priekšā.

 


DUST - IZVĒLĒTĀ DZĪVE
DUST - La vita che vorrei
Gabriele Falsetta
Mākslas, dokumentālā / Itālija / 2015

Filma „Putekļi” ir piedzīvojums, kurā dodas astoņas personas ar fizisko un garīgo spēju traucējumiem, kuras vairāk nekā piecdesmit gadus ir dzīvojušas Turīnas Kotolengo institūtā. Tā neseko scenārijam, kā arī necenšas izklāstīt viņu diskomfortu. Radošā un mākslinieciskā situācijā teātra gaisotnē šie tēli, meklējot autoru, iejūtas aktieru lomās un tēlo sevi dzīvē, kādu tie vēlētos aizvadīt.

 


TAS, KO ES GRIBU
To, czego chce
Damian Kocur
Spēlfilma / Polija / 2015


Mūsdienu Silēzija. Ariels ir 25 gadus vecs puisis, kuram dzīvē vissvarīgākās lietas ir viņa iemīļotā futbola komanda un viņa suns. Karolīnai — divdesmit gadus vecajai meitenei, kura viena audzina vienu gadu vecu bērniņu — karsējmeitenes karjera vienā no Silēzijas futbola klubiem ir iluzora iespēja uz labāku dzīvi. Abu tikšanās noved pie šķietami atšķirīgu vēlmju sadursmes, un abas no tām sakņojas vientulībā.