VAKARA PASĀKUMI

SIEVIEŠU STENDAPS


PIRMDIENA / 26.11. / 19:00 / KKC / BIĻETES: WWW.BILESUSERVISS.LV

Sieviešu stendaps ir baisa feminisma propaganda. Viņas ir skaistas, seksīgas (ss) un, tikai paskatoties vien uz viņām, tu pārvērtīsies par feministu (vai par krupi). Pēc viņu uzstāšanās mikrofons vienmēr ir sarkans no lūpukrāsas. Viņu mīļākais burts ir “v” – vīns, vīrieši, vagīna.... Viņas stāsta savus stāstus. Drosmīgus un svarīgus. Sieviešu stendaps.
 

MĀJAS VINILS


OTRDIENA / 27.11. / 22:00 / KKC / BEZMAKSAS IEEJA

2ANNAS festivāla īpašais notikums, kur paši festivāla organizatori un draugi, liks savas plates un iegriezīst īstu "mājas" ballīti Kaņepes Kultūras centra otrajā stāvā. Neformāli, neparedzami un gandrīz slepeni. Par plašu likšanu atbildēs DJ Laima UN VJ/DJ Inese Vēriņa-Lubiņa
 

DJ DAMBIS


TREŠDIENA / 28.11 / 22:00 / KKC / BEZMAKSAS IEEJA

Dambis pazīstams kā rokgrupas “Inokentijs Mārpls” un eksperimentālā projekta “Amorālā Psihōze” dalībnieks, spēlē diskotēkas, radio “Naba” svētdienu vakaros vada raidījumu “Bitīt matos”, kas veltīts vietējai mūzikai, un izdod neatkarīgās mūzikas izlases „Odekolons” un „Latvijas Punk/HC” un metālmūzikas izlases “Latvijas metāls”.
Pirmo diskotēku Dambis nospēlēja pirms vairāk nekā 15 gadiem. Šobrīd visbiežāk dejas spēlē visdažādākajos Rīgas klubos un kafejnīcās. Repertuārs ir ļoti eklektisks – variē no andergraunda līdz popmūzikai. 

VISVALDIS

 
TREŠDIENA / 28.11. / 20:00-21:30 / KKC / BEZMAKSAS IEEJA

Visvaldi katru trešdienu iespējams satikt Kaņepes Kultūras centrā, kur viņš spēlē īpaši atlasītu mūziku par kādu tēmu.Visvaldis ir zinošs mūzikas baudītājs, uz kura gaumi var un vajag paļauties un kuram patīk dalīties ar savām zināšanām. 

DJ RUDAKS


CETURTDIENA / 29.11.  / 22:00 / KKC / BEZMAKSAS IEEJA

Uldis Rudaks ir mūzikas žurnālists, kurš raksta dažādiem izdevumiem (intervijas, recenzijas utt.) un veido raidījumus Radio NABA. Latviešu mūzikai un rokenrola dzīveveidam veltītās autobiogrāfiskās grāmatas "Rokupācija" autors (2008). Savu lielo ierakstu kolekciju liek lietā, daudz darbojoties kā dīdžejs, kur, līdzīgi kā savā žurnālista darbā, cenšas auditoriju ne tikai izklaidēt, bet arī izglītot.

AUZIŅŠ - ČUDARS - ARUTYUNYAN

CETURTDIENA / 29.11 / 20:00 / KKC / IEEJAS MAKSA: 3 EUR

"Auziņš - Čudars - Arutyunyan” ir laikmetīgās džeza mūzikas trio no Rīgas.
Visi trīs, būdami pieredzējuši un starptautiski atzīti mūziķi džeza jomā, trio tiecas veidot skaņu pasauli, kas stāv pāri žanriem, par pamatu izmantojot enerģiju, emocijas un iztēli rosinošas idejas un konceptus.
 

DJ TANHEIZERS


PIEKTDIENA / 30.11. / 22:00 / KKC / BEZMAKSAS IEEJA

DJ Tanheizers- sapņaina un vienlaikus nemierīga būtne. Realizē sevi, kā Radio NABA ētera balsi, klubu, mākslas un kultūras pasākumu muzikālo fonu radītāju, aktieri, pasākumu vadītāju, producentu un labas mūzikas popularizētāju.
Īpaša mīlestība pret kaķiem, literatūru, kino, blūzu, džezu un laikmetīgo akadēmisko mūziku, centieni arī citos žanros meklēt patieso vērtību saknes.

PACHAMA BEATS


SESTDIENA / 01.12. / 22:00 / KKC / BEZMAKSAS IEEJA

Pachamama Beats ir audiovizuāli pasākumi, kur K’AN elektroniskās pasaules mūzikas seti paplašina ierastās muzikālās ģeogrāfiskās robežas un aizrauj hipnotizējošos deju ritmos, kamēr VJ Daša Ludski vizualizācijas ved ceļojumā pa dažādām pasaules kultūrām, un sapņu un fantāziju tālākajiem nostūriem.